Переваги будування підземного укриття на власній ділянці

Необхідність встановлення підземного сховища на власній ділянці набуло великої актуальності останнім часом. З перших днів стало зрозуміло, що муніципальні сховища не можуть вмістити всіх охочих і забезпечити повноцінне існування людей, особливо коли річ йде про вагітних жінок, матерів з немовлятами та хворих. Також досвід довів, що звичайні підвали та погреби не є надійними сховищами.

Переваги приватних підземних укриттів

Більшість власників приватних земельних ділянок вирішують замовити готові підземні укриття від перевіреного виробника, ніж будувати їх самостійно. Лідером цієї галузі визнана компанія Paneltim Ukraine, яка пропонує сховища Shelter з надміцного пластику. Перевагами цих споруд є:

  • герметичність;
  • екологічність;
  • підтримка постійних кліматичних параметрів;
  • стійкість до корозії;
  • протидія плісняві та патогенним мікробам;
  • легкість монтажу.

Особливо слід виділити той факт, що для встановлення підземного укриття Shelter не потрібно отримувати додаткові дозволи на будівництво.

Етапи будівництва підземних споруд

Вирішивши купити укриття від компанії Paneltim Ukraine для встановлення на власній ділянці, замовнику потрібно лише зв’язатися по телефону з представниками фірми та обговорити умови проекту. Слід правильно підібрати вертикальне, горизонтальне або діагональне встановлення укриття, що впливає на спосіб входу. Також необхідно обговорити розташування полиць для продуктів харчування та води, обладнання спальних місць, ігрових зон для дітей. Якщо в домі є людина з обмеженими руховими можливостями, слід потурбуватися про забезпечення її безперешкодного пересування.

Надалі можна самостійно підготувати котлован під задані параметри споруди, прорити траншею для водопостачання та відведення забрудненої рідини, забезпечити електропостачання.

Перевагою підземних сховищ Shelter є можливість встановлення на всі види ґрунту, незалежно від рівня підтоплення. Але при високому рівні ґрунтових вод краще довірити підготування котловану з подальшим монтажем споруди професіоналам компанії.

Якщо в процесі експлуатації виникне необхідність додавання нових секцій до основного блоку, то це буде можливо зробити в дуже короткий час. Після закінчення будівництва слід забезпечити запас продуктів, питної води, ліків та теплих речей, які можуть знадобитися.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Роза Пальна
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: