Переваги встановлення вбудованого освітлення у будинку

Врізні світлодіодні прожектори завойовують все більше прихильників. Ці точкові світильники, вбудовані безпосередньо в стелю, дозволяють отримати приємне та комфортне освітлення без шкоди для енергоефективності та естетики.

У чому переваги вбудованих світлодіодних точкових світильників?

Вони надають велику кількість переваг. Починаючи з їх мінімалістичності, яка дає змогу максимально оптимізувати простір і отримати переваги від освітлення, адаптованого до обмеженого простору. Тому такі світильники ідеально підходять особливо для невеликих кімнат, але також рекомендуються і для великих просторів: тоді кількість і розподіл цих світлодіодних точкових світильників змінюватимуться залежно від поверхні, яку потрібно висвітлити.

Ця обережність також пов’язана з естетичним аспектом світлодіодних точкових світильників, що особливо цінується найбільшими дизайнерами за якість розсіювання освітлення та сучасний елегантний вигляд, який вони передають інтер’єру.

Крім того, світлодіодні точкові світильники економічні, вони споживають мало енергії та пропонують співвідношення світловий поток/споживання, яке є дуже вигідним, зокрема, порівняно з лампами розжарювання. Не кажучи вже про їхню довговічність, яка є чудовою, оскільки ви можете очікувати від 40 000 до 50 000 годин освітлення в середньому.

Нарешті, ефективність світлодіодних точкових світильників незаперечна, оскільки вони забезпечують чітке, стабільне освітлення, інтенсивність якого не змінюється з часом. Існують також різні типи освітлення зі світлодіодними прожекторами, починаючи від холодного світла до теплого світла залежно від кімнати та атмосфери, яку ви хочете створити.

встроенные светильники

Установка вбудованих світлодіодних точкових світильників

Якщо ви плануєте встановити один або кілька світлодіодних точкових світильників у своєму домі, необхідно продумати конфігурацію, розподіл точкових світильників і планування, щоб отримати оптимальне освітлення. Почніть із врахування люксів, одиниці вимірювання світлового освітлення на м², що буде корисним для визначення кількості необхідних точкових світильників. Потім ви повинні знайти значення в корисних люменах для кімнати, помноживши значення в люксах на кількість м² кімнати, яку ви хочете освітлити. Це дозволить вам визначити кількість спотів для встановлення.

Залежно від кімнат, які ви хочете освітлити, кількість люменів, якої потрібно досягти, буде різною:

  • для спальні ми шукаємо 100 люкс/м². Наприклад, якщо кімната має площу 12 м², ми встановимо точкові світильники, щоб досягти 1200 люменів;
  • для ванної кімнати вимоги до люксів складають 200/м². Якщо ванна кімната має площу 10 м², тоді ми шукатимемо 2000 люменів, і буде достатньо лише однієї точки. Її бажано розташувати біля раковини;
  • для вітальні ми прагнемо до 300 люкс/м². Якщо ваша вітальня має площу 30 м², тоді ми шукатимемо 9000 люменів загалом, розміщуючи точкові світильники переважно над столами та стільницями;
  • для проходів, таких як коридор, вхід або сходи потрібно 100 люкс/м². Якщо одна з поверхонь 5 м², то плануйте 500 люменів.

Критерії вибору та ціна світлодіодних точкових світильників

Щоб правильно вибрати вбудовані світлодіодні прожектори, почніть з того, щоб вони відповідали дійсним стандартам, щоб мати гарантію, що ці прожектори керовані, ефективні та безпечні. Що стосується очікуваного бюджету, все залежатиме від розміру спотів, їх форми, потужності та обробки. У середньому це коштує від 400-2400 грн за місце, тож знайдіть час, щоб перевірити їхні характеристики.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Роза Пальна
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: